Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] problem z elektryką

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O1] problem z elektryką

    MR Motors tez poolecam !!!!!!
    chipowałem przed swietami a teraz to NIEBO A ZIEMIA a i banan na twarzy Rogalotti zna sie na rzeczy POLECAM GORACO !!!!!
    A ile placilem dla OCP 1100

  • #2
    [O1] problem z elektryką

    mam taki problem w octavi tdi z 1998 roku, radio samo sie wyłancza, nie świeci tylna prawa lampa i musze mieć odłączone tylne prawe drzwi bo inaczej centralny z pilota świruje pomocy

    [ Dodano: Wto 13 Maj, 08 10:03 ]
    w dodatku tylne prawe światło też nie świeci pomóżcie

    Komentarz


    • #3
      hmmm radio nie ma podtrzymania lampa może być uszkodzenie na wtykach po lewej stronie bagażnika pod wykładziną są wtyczki . Z tym centralem to mogą być wykończone migowe mikrostyki na zamkach . Jak znasz się trochę na elektryce to daj znać wrzucę ci schematy .
      Takie zwykłe Ambiente

      Komentarz


      • #4
        troche sie znam. dzięki bardzo dzisiaj sprawdze te wtyczki, inne światełka świecą, sprawdze a co do radyjka też nie mam pomysłu może ktoś pomoże, a z centralnym to dzieje się tylko wtedy tak jak mam podłączone prawe tylne drzwi (szyba elektryczna działa ale potem jak zamkne auto nie zawsze sie otwiera) dzieki czekam na dalsze wskazówki

        [ Dodano: Wto 13 Maj, 08 19:29 ]
        sprawdzałem wtyki i są wporządku co może być jeszcze przyczyną

        [ Dodano: Wto 13 Maj, 08 19:29 ]
        a co z tym podtrzymywaniem?

        [ Dodano: Sro 28 Maj, 08 09:08 ]
        wtyki sprawdzone i przy lampie i pod wykładziną bagażnika co jeszcze może być? :cry:

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X